Atsakymas: jų yra vienuolika:
1) Sakyti po įžanginio (ihram) takbir, istiftah takbir: „subhanakal-lahumma ua bi-hamdika, ua tabarakas-mu-ka, ua tala džaduka, ua lia iliaha ghairuk (Šlovė tau, o Allah, Palaimintas Tavo vardas, Tavo didybė yra aukščiau už viską, ir nėra jokio kito dievo, išskyrus Tave).“
2 - Ištarti tavuz (t.y., sakyti: aūzu billahi minaš-šajtanir-radžim) (ieškau prieglobsčio pas Allahą nuo prakeikto šėtono).
3 - Ištarti basmala (t.y., sakyti: bismil-liahir-rahmanir-rahim) (Vardan Allaho Maloningojo, Gailestingojo).
4 - Sakyti amyn.
5 - Recituoti sūrą „Atveriančioji“ (Al-Fatiha).
6 - Imamas turi garsiai recituoti.
7 - Sakyti po tahmid (Allaho šlovinimo): mil-as-samauti va mil-al-ard va mil-a ma ši-ta min šaj-in bad (dangaus, žemės ir bet ko kito pripildymas).
8 - Ištarti daugiau negu vieną tasbih (t.y., sakyti subhana rabijal-azim) per ruku, - tarti du kartus, tris ar daugiau.
9 - Ištarti daugiau negu vieną tasbih per sudžud (t.y., sakyti subhana rabijal-ala).
9 - Ištarti „rabigh-firli“ daugiau negu vieną kartą tarp dviejų sudžiūd.
11 - Pranašo ir jo šeimos palaiminimų ir sveikinimų (ramybė jiems) tarimas paskutiniame tašahud ir maldauti (dua) po to.
Ketvirta: rekomenduojami maldos fiziniai veiksmai (suna) vadinami „Al-haj-at“, jie yra:
1 - Rankų pakėlimas atidarymo takbir metu.
2 - Rankų pakėlimas nusilenkimo metu.
2 - Rankų pakėlimas kylant iš nusilenkimo.
4 - Rankų nuleidimas po to.
5 - Dešinės rankos uždėjimas ant kairės
6 - Žiūrėti į vietą žemėje, kurią paliečia galva per sudžiūd.
7 - Stovint palikti tarpą tarp pėdų.
8 - Rankų padėjimas išskėstais pirštais ant kelių nusilenkimo metu ir tiesinant nugarą taip, kad galva būtų vienoje linijoje su nugara.
9 - Sudžud kūno dalis remti į žemę, tuo pačiu užtikrinti, kad visos jos liestųsi su žeme.
10 - Alkūnes patraukti nuo šonų, pilvą nuo šlaunų, o šlaunis nuo blauzdų. Taip pat išskėsti kelius, vertikaliai pastatyti pėdas, delnais liesti žemę. Dėti rankas priešais pečius ištiestais ir suglaustais pirštais.
11 - Sėdėti iftiraš pozicijoje (kairės kojos ištiesimas ir sėdėjimas ant jos, dešinės pėdos pastatymas vertikaliai, kad pirštai būtų nukreipti į kiblą) tarp dviejų sudžiūd ir pirmame tašahud. Taip pat sėdėti tauvaruk pozicijoje (maldininkas ištiesia kairę koją, padeda dešinę pėdą vertikaliai, kad abi būtų dešinėje pusėje, o sėdmenys būtų prispausti prie žemės) per antrą tašahhud.
12 - Uždėti ištiestas rankas ant šlaunų suglaustais pirštais tarp dviejų sudžiūd, o per tašahud sugniaužti dešinės rankos mažąjį ir bevardį pirštus, darant žiedą nykščiu ir viduriniu pirštais, o minint Allahą rodyti rodomuoju pirštu.
13 - Atsisveikinant veidą pasukti į dešinę, paskui į kairę.